Máme štěňátka - Vítejte maličtí...

22.04.2024

Z úžasného spojení dvou úžasných psů očekáváme jak jinak než úžasná štěňátka :-)

Maminka štěňátek, Hopinka, je úžasná fenka narozená uprostřed naší rodiny. Je nositelkou vyjímečné australské krve a krásného zbarvení. Kromě toho je ale také vyjimečným osobním psem, který žije a dýchá výhradně pro svého páníčka. S jejími rodiči (Apunga Cinderella Hogwild, Ch. Dingo Star Dare To Win) i dědou (Ch. Heelersridge Working Class Man) se můžete seznámit přímo v naší chovatelské stanici.

Tatínek štěňátek pochází z jedné z nejstraších a nejúspěšnějších chovatelských stanic v Evropě. Má ve svém rodokmenu mnoho úžasných psů. On sám má na kontě mnoho titulů z výstavních kruhů. Kromě jiného má i úžasnou, otevřenou a velmi vyrovnanou povahu. V České Republice je zapůjčený ke krytí na velmi omezenou dobu a díky tomu jsme získali vyjímečnou možnost použít tohoto skvělého psa k rozšíření naší psí rodiny.

Pokud by Vás cokoliv zajímalo o nás nebo naší smečce, neváhejte nás kontaktovat. Naši psi jsou náš život a vášeň, takže pokud Vám nevadí poslouchat nekonečné příběhy, rádi Vás uvítáme i nad šálkem horké kávy.. nebo čaje :-)

Pro čerstvé informace ohledně štěňátek můžete sledovat tento web, náš facebookový profil nebo instagram, obojí pod názvem Cinderella's Ranch. Nebo prostě zavolejte...

Na stránky o našich miminkách prosím pokračujte ZDE